Kabel zasilający everActive CBS-1IW (USB - Lightning ; 1m; kolor biały)
Symbol: CBS-1IW
Dostępność: 11 szt.
Cena: 12.29 Cena przed promocją: 13.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CBS-1IW
Dostępność: 11 szt.
Cena: 12.29 Cena przed promocją: 13.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Długość kabla | 1,00 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Zasilanie USB | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 163mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 12mm |
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.