Kabel sieciowy Lanberg LCU6-11CU-0305-S (UTP; 305m; kat. 6; kolor szary)
Symbol: LCU6-11CU-0305-S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 755.34
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LCU6-11CU-0305-S
Dostępność: 2 szt.
Cena: 755.34
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 305 m |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Kolor kabla | Szary |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rodzaj złącza | Nie |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Standard kabla | Cat6 |
| Certyfikaty | CE, Fluke, RoHS, CPR |
| Złączka 2 | Nie |
| Złączka 1 | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,5 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Szpula |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 242mm |
| Wysokość | 400mm |
• Unikaj uszkodzeń mechanicznych.
• Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.
• Chroń przed dziećmi.