Kabel do ładowania Havit Typ C CB6255 pomarańczowy
Symbol: CB6255
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.80 Cena przed promocją: 25.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CB6255
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.80 Cena przed promocją: 25.33 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze Lightning | Tak |
| Power Delivery | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 188mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 36mm |
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.