Kabel UTP Lanberg PCU5-10CC-0050-B (RJ45, U/UTP - RJ45, U/UTP ; 0,50m; UTP; kat. 5e; kolor niebieski)
Symbol: PCU5-10CC-0050-B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2.43 Cena przed promocją: 2.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-10CC-0050-B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2.43 Cena przed promocją: 2.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 100mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.