Adapter z przesłoną na 1 moduł A-LAN OS002
Symbol: OS002
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.02 Cena przed promocją: 2.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OS002
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.02 Cena przed promocją: 2.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Prosty montaż | Tak |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 20mm |
• Przed zainstalowaniem upewnij się, że urządzenie jest wyłączone z prądu.
• Nie używaj w wilgotnym lub mokrym środowisku.
• Zapewnij odpowiednie uziemienie podczas instalacji gniazd elektrycznych.