Kabel SAVIO CL-100 (2-Pin F - Euro M; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CL-100
Dostępność: 17 szt.
Cena: 9.98 Cena przed promocją: 11.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-100
Dostępność: 17 szt.
Cena: 9.98 Cena przed promocją: 11.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar rdzenia | 0,5 mm² |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba rdzeni przewodów | 2 |
| Złączka 2 | IEC C7 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | IEC Type E (3.4 mm, 3.1 mm) |
| Maksymalne natężenie prądu | 2,5 A |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 170mm |
• Przechowywać kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu kabla z wodą.
• Nie używać kabla, jeśli jest uszkodzony.