Kabel Lanberg Premium CA-USBM-20CU-0018-BL (USB 2.0 - Micro USB typu B ; 1,8m; kolor niebieski)
Symbol: CA-USBM-20CU-0018-BL
Dostępność: 42 szt.
Cena: 11.08 Cena przed promocją: 12.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBM-20CU-0018-BL
Dostępność: 42 szt.
Cena: 11.08 Cena przed promocją: 12.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja USB | 2.0 |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złączka 1 | USB A |
| Złączka 2 | micro USB B |
| Waga produktu | 48 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 185mm |
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.