Kabel Lanberg CA-VGAC-10CC-0030-B (D-Sub (VGA) M - D-Sub (VGA) M; 3m; kolor czarny)
Symbol: CA-VGAC-10CC-0030-B
Dostępność: 38 szt.
Cena: 16.96 Cena przed promocją: 18.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-VGAC-10CC-0030-B
Dostępność: 38 szt.
Cena: 16.96 Cena przed promocją: 18.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Długość kabla | 3 m |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Złączka 1 | VGA (D-Sub) |
| Złącze 2 | Męska |
| Piercień ferrytowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica przewodu | 6,5 mm |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |
• Przed użyciem upewnić się, że kable są prawidłowo podłączone.
• Nie używać, jeśli kable są uszkodzone.
• Unikać narażenia na działanie wysokich temperatur.