Kabel Lanberg CA-USBK-10CC-0018-BK (USB 2.0 M - Mini USB M; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CA-USBK-10CC-0018-BK
Dostępność: 100 szt.
Cena: 6.33
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBK-10CC-0018-BK
Dostępność: 100 szt.
Cena: 6.33
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Wersja USB | 2.0 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | Mini USB B |
| Złączka 2 | USB A |
| Średnica przewodu | 4,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 67 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 20mm |