Kabel Lanberg CA-USBA-11CC-0050-BK (USB 2.0 typu A M - USB 2.0 typu B M; 5m; kolor czarny)
Symbol: CA-USBA-11CC-0050-BK
Dostępność: 75 szt.
Cena: 11.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBA-11CC-0050-BK
Dostępność: 75 szt.
Cena: 11.11
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 2 | USB B |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 5 m |
| Średnica przewodu | 4,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 164 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 180mm |