Kabel Lanberg CA-USBA-12CC-0030-TR (USB 2.0 M - USB 2.0 typu B M; 3m; kolor przeźroczysty)
Symbol: CA-USBA-12CC-0030-TR
Dostępność: 20 szt.
Cena: 7.73 Cena przed promocją: 8.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBA-12CC-0030-TR
Dostępność: 20 szt.
Cena: 7.73 Cena przed promocją: 8.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | USB A |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 2 | USB B |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Długość kabla | 3 m |
| Średnica przewodu | 4,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 71 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 150mm |
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.