Kabel GEMBIRD Seria Premium CCBP-HDMI-1M (HDMI M - HDMI M; 1m; kolor czarny)
Symbol: CCBP-HDMI-1M
Dostępność: 4 szt.
Cena: 23.81 Cena przed promocją: 26.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCBP-HDMI-1M
Dostępność: 4 szt.
Cena: 23.81 Cena przed promocją: 26.46 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Szary |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.