Kabel GEMBIRD Seria select plus CCB-HDMIL-1.5M (HDMI M - HDMI M; 1,5m; kolor czarny)
Symbol: CCB-HDMIL-1.5M
Dostępność: 35 szt.
Cena: 17.20
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCB-HDMIL-1.5M
Dostępność: 35 szt.
Cena: 17.20
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Technologia dolby | Dolby TrueHD |
| Technologia dolby | DTS-HD Master Audio |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.