Kabel GEMBIRD CCA-418M (Mini Jack x2 M - 4-Pin, Jack stereo 3,5 mm F; 0,20m; kolor czarny)
Symbol: CCA-418M
Dostępność: 109 szt.
Cena: 9.80 Cena przed promocją: 10.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCA-418M
Dostępność: 109 szt.
Cena: 9.80 Cena przed promocją: 10.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Złączka 2 | 2 x 3.5mm |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 1 | 3.5mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 200 |
| Waga produktu | 18 g |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,53 g |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować w miejscach narażonych na wysoką wilgotność.
• Nie używać produktów z uszkodzoną izolacją.