Kabel GEMBIRD CCA-417M (4-Pin, Mini Jack M - 2x Mini Jack F; 0,20m; kolor czarny)
Symbol: CCA-417M
Dostępność: 38 szt.
Cena: 9.32 Cena przed promocją: 10.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCA-417M
Dostępność: 38 szt.
Cena: 9.32 Cena przed promocją: 10.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 2 | 3.5mm |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | 2 x 3.5mm |
| Waga produktu | 18 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,65 g |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 6mm |
| Wysokość | 65mm |
• Nie stosować w miejscach narażonych na wysoką wilgotność.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie używać produktów z uszkodzoną izolacją.