Kabel FTP Lanberg PCF5-10CC-0500-S (RJ45 - RJ45 ; 5m; FTP; kolor szary)
Symbol: PCF5-10CC-0500-S
Dostępność: 10 szt.
Cena: 9.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF5-10CC-0500-S
Dostępność: 10 szt.
Cena: 9.61
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor kabla | Szary |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Długość kabla | 5 m |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 120mm |