KATTOVIT Urinary Tuńczyk puszka 85G dla kota
Dostępność: 19 szt.
Cena: 6.84 Cena przed promocją: 7.60 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 19 szt.
Cena: 6.84 Cena przed promocją: 7.60 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 85 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | utrzymanie PH moczu na właściwym poziomie, przeciwdziałanie powstawaniu kamicy nerkowej |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Seria | KATTOVIT Feline Diet |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez cukru | Brak danych |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Białko | 11% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 40mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.