KATTOVIT NIERE/RENAL Kaczka 85g dla kota
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.93 Cena przed promocją: 6.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.93 Cena przed promocją: 6.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Brak danych |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 85 g |
| Bez cukru | Brak danych |
| Seria | KATTOVIT Feline Diet |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Kaczka |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Włókna surowe | 1% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Białko | 6% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 20mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.