KATTOVIT GASTRO Łosoś z ryżem 85g dla kota
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.93 Cena przed promocją: 6.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.93 Cena przed promocją: 6.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Brak danych |
| Waga produktu | 85 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewydolności trzustki |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Trzustka |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez soi | Brak danych |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Seria | KATTOVIT Feline Diet |
| Bezglutenowe | Tak |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Białko | 8% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Szerokość | 91mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 136mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.