KATTOVIT DRINK NIERE/RENAL DUCK 135ML
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.14 Cena przed promocją: 9.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.14 Cena przed promocją: 9.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 135 g |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Seria | KATTOVIT Feline |
| Główny smak | Kaczka |
| Rodzaj przysmaku | Witaminowe |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Popiół surowy | 0,8% |
| Zawartość wilgoci | 96% |
| Białko | 1,9% |
| Zawartość tłuszczu | 0,5% |
| Szerokość | 54mm |
| Długość | 54mm |
| Wysokość | 88mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.