Jeździk elektryczny dziecięcy Huffy Kareta Princess (17335W)
Symbol: 17335W
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1104.15 Cena przed promocją: 1226.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 17335W
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1104.15 Cena przed promocją: 1226.83 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Bateria | 6 V |
| Oświetlenie | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Dźwięki | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 625mm |
| Wysokość | 990mm |
• Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła.
• Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta.
• Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.