Hulajnoga elektryczna Scooter Two S70 400W, zasięg do 50km
Symbol: SCOOTER TWO S70
Dostępność: 7 szt.
Cena: 2198.70 Cena przed promocją: 2443.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SCOOTER TWO S70
Dostępność: 7 szt.
Cena: 2198.70 Cena przed promocją: 2443.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
SCOOTER TWO S70 - atrakcyjna cena bez kompromisów 10" koła perforowane, mocy 400W, komfort amortyzowane zawieszenie przedniego i tylnego koła, zaprogramowane 4 tryby jazdy dają zasięg do 50km a aplikacja SENCOR SCOOTER dodaje dotatkowych danych i pramatrów wraz z blokadą hulajnogi hasłem uniemożliwiającym odjechanie / kradzieżą.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj urządzenia | Elektryczna hulajnoga |
| Moc silnika | 400 W |
| Liczba silników | 1 |
| Średnica kół | 10" |
| Prędkość (maks.) | 20 km/h |
| Obciążenie (maks.) | 120 kg |
| Funkcje |
4 różne tryby i prędkości:
Dystans:
Tempomat
|
| Pojemność baterii | 15 mAh |
| Czas ładowania | 9 s |
| Zasilanie |
Adapter ładowarki
Bateria
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 17 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |