JOHN DOG VetFerus GOLDEN OMEGA-3 FISH OIL 30 kaps
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.67 Cena przed promocją: 31.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.67 Cena przed promocją: 31.86 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Rodzaj opakowania | Słoik |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 200 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed chorobami serca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Redukowanie napięcia nerwowego |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.