AniForte PRZYSMAK 4W1- KOMPLEKSOWE WSPARCIE DLA PSA 50g
Dostępność: 13 szt.
Cena: 30.20 Cena przed promocją: 33.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 13 szt.
Cena: 30.20 Cena przed promocją: 33.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Waga produktu | 50 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Wołowina |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Włókna surowe | 3,1% |
| Zawartość wilgoci | 3,7% |
| Białko | 36,4% |
| Popiół surowy | 2,9% |
| Zawartość tłuszczu | 33,8 % |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 60mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.