JM SANTE VET PROTECTOR OCZY LIGO krople do oczu 3ml
Dostępność: 12 szt.
Cena: 87.46 Cena przed promocją: 97.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 87.46 Cena przed promocją: 97.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Płyn do oczu |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla koni |
| Kategoria | Dla psa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapalenie rogówki i siatkówki, urazy w obrębie gałki ocznej |
| Waga produktu | 60 g |
| Pojemność | 3 ml |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 30mm |
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.