JM SANTE VET PROTECTOR GASTRO - MAŚLAN 60 ml
Dostępność: 19 szt.
Cena: 76.80 Cena przed promocją: 85.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 19 szt.
Cena: 76.80 Cena przed promocją: 85.33 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostre i przewlekła zaburzenia funkcji przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zewnętrzna niewydolność trzustki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewydolności trzustki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Waga produktu | 70 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 57mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.