JM SANTE VET PROTECTOR GASTRO BIOTYK biegunka wzdęcia zaparcia alergie pokarmowe 60g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 83.84 Cena przed promocją: 93.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 83.84 Cena przed promocją: 93.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie przerostowi flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 60 g |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 75mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.