Interkom motocyklowy Midland R1 MESH TWIN na 2 kaski
Symbol: R1 MESH TWIN
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1379.48 Cena przed promocją: 1532.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: R1 MESH TWIN
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1379.48 Cena przed promocją: 1532.75 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wodoodporny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Waga produktu | 50 g |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
| Maksymalny zasięg | 500 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Kabel USB |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Czas rozmowy | 23 h |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 67mm |
| Wysokość | 215mm |