CARDO FREECOM 4X SINGLE - Interkom motocyklowy
Symbol: FRC4X003
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1183.33 Cena przed promocją: 1314.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FRC4X003
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1183.33 Cena przed promocją: 1314.81 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE FCC / IC SIG BT TELEC UKCA |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 37 g |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Radio FM | Tak |
| Liczba kanałów | 4 kan. |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Maksymalny zasięg | 1200 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Czas czuwania | 10 dni |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 120mm |