Interkom Motocyklowy Bluetooth 4.1 800 m Sena SF2-03
Symbol: SF2-03
Dostępność: 2 szt.
Cena: 637.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SF2-03
Dostępność: 2 szt.
Cena: 637.51
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Głośniki | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Mikrofon | Tak |
| Diody LED | Sygnalizacja |
| Głębokość produktu | 16,6 mm |
| Wysokość produktu | 38,7 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Szerokość produktu | 73,3 mm |
| Maksymalny zasięg | 800 m |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Redukcja szumów | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Klips mocujący | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość | 202mm |
| Długość | 123mm |
| Wysokość | 65mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.