CARDO SPIRIT SINGLE - Interkom motocyklowy
Symbol: SPRT0001
Dostępność: 30 szt.
Cena: 542.32 Cena przed promocją: 602.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPRT0001
Dostępność: 30 szt.
Cena: 542.32 Cena przed promocją: 602.58 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Certyfikaty | CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Wysokość produktu | 47 mm |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Port USB | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Maksymalny zasięg | 400 m |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Liczba kanałów | 2 kan. |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Czas czuwania | 10 dni |
| Czas rozmowy | 10 h |
| Szerokość | 202mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 51mm |