INTER-ZOO Klatka BOB + WOOD JAPANDI 780x480x360
Dostępność: 30 szt.
Cena: 242.32 Cena przed promocją: 269.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 242.32 Cena przed promocją: 269.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla chomika |
| Kategoria | Dla myszy i szczurów |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Wyposażenie | Domek |
| Wyposażenie | Kołowrotek |
| Wyposażenie | Piętro |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Drewno |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Odstęp między pręcikami | 11 mm |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Szerokość | 802mm |
| Długość | 167mm |
| Wysokość | 490mm |
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.