INABA MEAL TOPPER Tuńczyk z łososiem - kot 4x14g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.84 Cena przed promocją: 15.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.84 Cena przed promocją: 15.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 4 x 14 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Oferta sezonowa | Tłusty Czwartek |
| Seria | INABA Churu Meal Topper |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość wilgoci | 85% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 110mm |
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.