INABA Juicy Bites O smaku przegrzebków i kraba - przysmak dla kota - 3x11,3 g
Symbol: EU703
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.96 Cena przed promocją: 19.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EU703
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.96 Cena przed promocją: 19.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | INABA Juicy Bites |
| Seria | INABA Churu Bites |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Witaminowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Owoce morza |
| Główny smak | Ryby |
| Główny smak | Kurczak |
| Smak karmy | Przegrzebki |
| Smak karmy | Krab |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Ilość sztuk | 3 |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 3x11,3 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Skład | O smaku przegrzebek: Kurczak (94,9%), tuńczyk, ekstrakt z przegrzebka (1,5%), tapioka (suszona), ekstrakt z zielonej herbaty. O smaku kraba: Kurczak (98,2%), tuńczyk, ekstrakt z kraba (0,5%), tapioka (suszona), ekstrakt z zielonej herbaty |
| Popiół surowy | 1,4% |
| Zawartość wilgoci | 66% |
| Białko | 29% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 55mm |
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.