INABA Churu mix smaków z tuńczykiem i owocami morza dla kota 20x14g
Dostępność: 23 szt.
Cena: 60.31 Cena przed promocją: 67.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 23 szt.
Cena: 60.31 Cena przed promocją: 67.01 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 20 x 14 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | INABA Churu Multipacks |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Ryby |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Zawartość tłuszczu | 0,5% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość wilgoci | 88% |
| Białko | 8,5% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 180mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.