DREAMIES Variety Snack Box - przysmak dla kota - 12x60 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 68.54 Cena przed promocją: 76.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 68.54 Cena przed promocją: 76.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Waga produktu | 12x60 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Smak karmy | Łosoś |
| Smak karmy | Ser |
| Smak karmy | Kurczak |
| Bez soi | Brak danych |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Główny smak | Łosoś |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Skład | Z KURCZAKIEM: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym kurczak 4%), oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne || Z SEREM: zboża, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, mleko i produkty mleczne (w tym suszony ser w proszku 2,2%, co odpowiada zawartości sera: 4%) || Z ŁOSOSIEM: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne |
| Białko | 31% |
| Zawartość tłuszczu | 21% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 200mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.