Holista Vitamin E Witamina E 200g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.44 Cena przed promocją: 79.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.44 Cena przed promocją: 79.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Suplementacja diety BARF |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bez soi | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Białko | 0,2% |
| Popiół surowy | 4% |
| Włókna surowe | 1,3% |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.