Holista Vitamin B12 + B3 90 Tabl.
Dostępność: 19 szt.
Cena: 80.71 Cena przed promocją: 89.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 19 szt.
Cena: 80.71 Cena przed promocją: 89.68 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewydolności trzustki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wątrobowy |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapalenie trzustki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Regulacja pracy wątroby, zapobieganie stanom zapalnym, poprawa metabolizmu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Waga produktu | 200 g |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Trzustka |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Białko | 15,3 % |
| Szerokość | 37mm |
| Długość | 37mm |
| Wysokość | 81mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.