Holista Omega 3 Fish Oil 250ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 87.55 Cena przed promocją: 97.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 87.55 Cena przed promocją: 97.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ciąża lub karmienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed chorobami serca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Aktywne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu, okres ciąży i laktacji |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zachowanie witalności |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wypadająca sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Dodatkowe cechy | Zwiększona aktywność |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Ciąża i laktacja |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Bez cukru | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 250 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Szerokość | 173mm |
| Długość | 83mm |
| Wysokość | 93mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.