Holista Collagen Type II PURE 200g
Dostępność: 7 szt.
Cena: 94.39 Cena przed promocją: 104.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 94.39 Cena przed promocją: 104.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Białko | 99,7% |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Szerokość | 72mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 126mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.