Holista Cistus Herb Czystek 500g
Dostępność: 16 szt.
Cena: 88.93 Cena przed promocją: 98.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 16 szt.
Cena: 88.93 Cena przed promocją: 98.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Suplementacja diety BARF |
| Waga produktu | 500 g |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Szerokość | 201mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 82mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.