Hill's Prescription Diet Kidney Care Canine k/d - sucha karma dla psa - 12 kg
Symbol: 052742918204
Dostępność: 30 szt.
Cena: 409.03 Cena przed promocją: 454.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 052742918204
Dostępność: 30 szt.
Cena: 409.03 Cena przed promocją: 454.48 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 12 kg |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Wiek pupila | Senior |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Popiół surowy | 4,4% |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 20,5% |
| Białko | 13,9% |
| Szerokość | 394mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 214mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.