Hill's Prescription Diet Canine Liver Care l/d - sucha karma dla psów ze schorzeniami wątroby - 10 kg
Dostępność: 12 szt.
Cena: 343.76 Cena przed promocją: 381.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 343.76 Cena przed promocją: 381.96 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Waga produktu | 10 kg |
| Smak karmy | Mięso |
| Bez cukru | Tak |
| Efekty zdrowotne | Ochrona wątroby |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Główny smak | Drób |
| Zawartość potasu | 0,94% |
| Fosfor | 0.63% |
| Zawiera witaminy | Omega-6 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Zawiera witaminy | Omega-3 |
| Zawiera witaminy | L-karnityna |
| Wapń | 0,79% |
| Białko | 18,1% |
| Zawartość magnezu | 0,13% |
| Zawartość tłuszczu | 23,6% |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 420mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.