HSM Niszczarka Pure 940, 165L 3,9x40 mm
Symbol: 2393131
Dostępność: 10 szt.
Cena: 16046.54 Cena przed promocją: 17829.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2393131
Dostępność: 10 szt.
Cena: 16046.54 Cena przed promocją: 17829.49 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wydajność rozdrabniania | 35 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wymiary ścinek | 3,9 x 40 mm |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Pojemność kosza | 165 l |
| Szerokość robocza | 40 cm |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-3/F-1/O-3/P-4/T-4 |
| Pobór mocy | 1920 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Wysokość produktu | 1021 mm |
| Głębokość produktu | 487 mm |
| Szerokość produktu | 620 mm |
| Waga produktu | 91 kg |
| Szerokość | 860mm |
| Długość | 700mm |
| Wysokość | 1190mm |