HSM Niszczarka Pure 740 max, 240L 4,5x30 mm
Dostępność: 10 szt.
Cena: 11756.87 Cena przed promocją: 13063.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 10 szt.
Cena: 11756.87 Cena przed promocją: 13063.19 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość robocza | 40 cm |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 22 arkusze |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Pojemność kosza | 240 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Poziom hałasu | 56 dB |
| Wymiary ścinek | 4.5 x 30 mm |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 700 W |
| Szerokość produktu | 670 mm |
| Wysokość produktu | 1347 mm |
| Głębokość produktu | 784 mm |
| Waga produktu | 76,4 kg |
| Szerokość | 805mm |
| Długość | 670mm |
| Wysokość | 1360mm |