HSM Niszczarka Pure 830, 150L 3,9 mm
Symbol: 2380131
Dostępność: 10 szt.
Cena: 12869.01 Cena przed promocją: 14298.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2380131
Dostępność: 10 szt.
Cena: 12869.01 Cena przed promocją: 14298.90 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Pojemność kosza | 150 l |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość robocza | 33 cm |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 44 arkusze |
| Wymiary ścinek | 3.9 mm |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Pobór mocy | 1920 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wysokość produktu | 954 mm |
| Głębokość produktu | 548 mm |
| Waga produktu | 68 kg |
| Szerokość produktu | 579 mm |