GranataPet DeliCatessen indyk i krewetki karma mokra dla kota 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 26.10 Cena przed promocją: 29.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 26.10 Cena przed promocją: 29.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | GRANATAPET DeliCATessen |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Waga produktu | 800 g |
| Główny smak | Indyk |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5,6% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 100mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.