3Coty CHICKEN + KRILL for Kittens 180g
Dostępność: 22 szt.
Cena: 25.39 Cena przed promocją: 28.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 22 szt.
Cena: 25.39 Cena przed promocją: 28.21 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Waga produktu | 180 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Junior |
| Zawartość wilgoci | 73,2% |
| Białko | 17% |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Włókna surowe | 2% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 55mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.