Głośniki BASICS 2.0
Symbol: 24660
Dostępność: 30 szt.
Cena: 127.80 Cena przed promocją: 142.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24660
Dostępność: 30 szt.
Cena: 127.80 Cena przed promocją: 142.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Trust Zestaw głośnikowy 2.0 - Black EU
Kompaktowy zestaw głośników stereofonicznych o mocy wyjściowej 5 W (10 W moc szczytowa)
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy Muzyka Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wymiary |
185 x 75 x 95 mm |
| Waga | 520 g |
| Oznaczenia | |