Głośniki 2.0 USB RUMBA
Symbol: EP141
Dostępność: 17 szt.
Cena: 38.70 Cena przed promocją: 43.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EP141
Dostępność: 17 szt.
Cena: 38.70 Cena przed promocją: 43.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośniki 2.0 USB RUMBA
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Pomarańczowy Czarny |
| Wymiary |
100 x 105 x 95 mm |
| Waga | 490 g |
| Pozostałe parametry |
Długość kabla: 1.2 m |
| Oznaczenia | |